פורום אייפון

פורום אייפון הוא פתרון טוב לשאלות המשתמשים במכשיר הטלפון החכם של אפל


האייפון שנכנס לחיינו בשנת 2007 הפך לטלפון החכם המצליח ביותר בעולם ולאחד מהגאדג'טים המבוקשים ביותר. נדמה כי אחד מהדברים שהופכים את האייפון למכשיר מוצלח הוא ריבוי האפליקציות שבו והממשק הייחודי שיכולים להיות לא פעם מורכבים לשימוש ולהבנה של אדם פשוט. בנוסף לכך חברת אפל המעוניינת להישאר ספקית השירות היחידה למכשיר דואגת לחסום מכשירים, להגביל את השימוש בהם וכדומה.

אבל חברת אפל, גדולה ככל שתהיה, לא עומדת מול קהילת המתכנתים ואוהבי האייפון משתמשים בפורומים האינטרנטיים, על מנת להעביר לכלל משתמשי האייפון את התשובות לשאלות הנפוצות ביותר בנוגע לשימוש בטלפון החכם המדהים הזה. הפורומים באינטרנט הפכו כבר מזמן לדרך מצוינת לקבל תשובות לשאלות בכל תחום שהוא וכך תורם גם פורום אייפון. מאז נכנס האייפון לחיינו נפתחו ברשת לא מעט פורומים המוקדשים לאייפון אליהם ניתן להכניס פוסטים בנוגע לאפליקציות חדשות, שדרוגים וגם לשאול כל שאלה שהיא.

במרבית הפורומים המוקדשים לאייפון ניתן להיכנס אל תוך פורומים משניים בנושאים ספציפיים יותר כמו אפליקציות חדשות, תקלות במכשיר, קניית מכשיר חדש, מדריכים למשתמש, אביזרים לאייפון ועוד. פורום אייפון יכול להיות רווי בקטגוריות משנה רבות בתחום הטכני, השימוש היומיומי, מוצרים נלווים וכן הלאה. אז כעת בכל פעם שאנו רוצים תשובה מהירה לכל שאלה בנוגע לאייפון שלנו, כל מה שנשאר לעשות הוא להיכנס לפורום, להקליד את השאלה ולהמתין.