יום כיף זוגי בצפון

מחפשים יום כיף זוגי בצפון? ספא זוגי יכול להיות יום מפנק ועשיר חוויות.


באזור הצפון שזורים מכוני ספא רבים המציעים חבילות ספא איכותיות ומהנות ובילוי מרנין וחוויתי במתקני הספא. בנוסף לחווית הספא, הצפון מציע שלל אתרים, סיורים וטיולים שמומלץ לעשות. למשל ניתן לקיים טיול ג'יפים, טיולים רגליים וטיולי רכיבה על סוסים.

בצפון יש המון מסעדות שמכינות מאכלים אותנטיים המייצגים עדה ותרבות ומוסיפים עוד גוון וטעם לאוכל. ולכן, כדאי לשלב את זה וללכת לאכול לפני או אחרי הספא ארוחה טובה. אם כי עדיף ללכת לספא על בטן רכה ורק לאחר מכן לאכול ארוחה כבדה יותר.

ניתן ללכת לספא זוגי בצפון ולהפוך את זה גם ליום כיף זוגי. ביום הכיף מומלץ ללכת לאכול ארוחה במסעדה מיוחדת ולאחר מכן להמשיך ליום מפנק ומרגיע בספא. יום כיף כזה תורם מאוד לזוגיות, ומוציא את בני הזוג מהשגרה ומשפר את היחסים ומחזק את האהבה.

חבילות הספא בצפון מציעות סאונה – רטובה ויבשה, ג'קוזי, בריכות רחצה, בריכות חמות, מכון יופי, מיטות שיזוף לצד הבריכה או מיטות מנוחה. עיסויים מפנקים לגוף, עיסוי פנים מיוחד או עיסוי רגליים טוב ומשחרר, שיאצו, ווטסו, עיסוי רך או קשה.

בנוסף, הספא מציע לאורחי הספא שתייה קלה – מיץ סחוט טבעי, מיצים אחרים או משקאות מוגזים. שתייה חמה – תה צמחים, צ'אי, קפה או שוקו. כמו כן, גם מוצע כיבוד קל דוגמת עוגות או עוגיות. במסגרת יום כיף בצפון, כמעט בכל ספא קיימת מסעדה שבתפריטה מוצעות ארוחות בוקר, צהריים וערב עשירות בטעמים. במכוני ספא מסויימים גם קיים מזנון חופשי המציע בכל רגע נתון משקאות ומאכלים שונים.