מדבקות קיר

כיצד מדבקות קיר יכולות בקלות להפוך כל חדר משעמם למעוצב יותר.


לעיתים אנחנו משתעשים ברעיון של עיצוב מחדש לדירה, חולמים על שיפוץ הבית בעזרת מעצב פנים ידוע והדמיון מפליג. אך אנחנו גם מבינים שבשביל פרוייקט כזה, אנו זקוקים לתכנון ארוך טווח, חשבון בנק תפוח וכמה ימי חופש. בעצם יותר מכמה ימי חופש. אבל זו לא הדרך היחידה לעצב את הבית, יש עוד אפשרויות. מדבקות קיר. נשמע מוזר, אך לגמרי אמיתי. מדבקות קיר מעוצבות יכולות להיות פתרון לשיפור ושדרוג מראה החדרים בבית ובמגוון אפשרויות. הן זולות יחסית לטפטים או לשיפוץ הכולל סיוד הבית והחלפת רהיטים, קלות מאוד להדבקה ולהסרה ואינן מלכלכות את הקיר, גם לאחר הסרתן.

אם אנחנו חושבים על שדרוג מראה הסלון שלנו, מדבקות קיר לסלון יכולות לחולל מהפך נפלא. אפשר לדוגמא, להדביק על אחד מקירות הסלון מדבקת קיר סולידית שבה כתוב HOME SWEET HOME ובשאר הקירות מדבקות קיר עם דוגמא של לבנים חשופות – זה כבר יעניק מראה שונה לחלוטין לחדר. אפשר גם להדביק מדבקת קיר עם עץ ענק, בדיוק מעל המיקום של הספה שלכם, כך שתקבלו מראה ייחודי ומקורי.

אם כבר אנחנו מזכירים את מדבקות הקיר עם הכתובות, גם בחדר הילדים ניתן לעשות שינוי מקורי, המדגיש את ייחודו וכישוריו של הילד שלכם ולהדביק על קיר אחד משהו שיסמל את אשיותו, כגון אהבתו לכל מה שקשור לכוכבים, לירח ולטבע באופן כללי ובקיר נוסף את אחד מגיבורי הילדות שלו. אם במקרה הוא משנה את דעתו, המדבקות מוסרות בקלות רבה וניתן להחליף או להעביר אותן למיקום אחר. כמובן שישנן מדבקות הקשורות לעולם הילדים, הסרטים המצויירים, נושאי ספורט, טבע ועוד רבים.

גם לחדרי התינוקות, אפשרויות של הדבקת המדבקות נפלאות ויהפכו כל חדר תינוקות למקום שמח, צבעוני או מרגיע ונינוח. אפשרות אחת היא למשל הדבקה של חיות בגדול, על כל קיר חיה אחרת. לחילופין, ניתן להדביק מספר מדבקות קטנות יותר על קיר אחד, כגון צמחים, פרפרים, עננים ועוד.

גם את חדר השינה שלכם תוכלו להחיות בעזרת מדבקות קיר, בין אם תרצו אותו פחות צבעוני ורועש או יותר, תוכלו למצוא את הנושא המתאים לכם, כדי שחדר השינה יהפוך את החדר למקום הרגוע והנעים ביותר עבורכם בסופו של יום. זו הזדמנות עבורכם לעצב רק לעצמכם פינת חמד, על פי טעמכם האישי ומבלי להתחשב בטעמם של אחרים. היו מעצבי הפנים של ביתכם וזכרו שכל אחד יכול.